+420 581 769 008

telefon do školy

+420 774 807 239

družina v době provozu

+420 775 503 974

telefon do školky

+420 581 701 057

školní jídelna

Základní škola
a Mateřská škola Křenovice

Vánoční představení

Čekání na Vánoce si lze zkrátit ledajakými způsoby. Děti otvírají okénka sladkého adventního kalendáře, maminky žhaví trouby na vanilkové rohlíčky, tatínkové vyhlížejí nejkošatější smrček. Proč si tedy nezpestřit předvánoční čas dětským představením v naší MŠ? Letos jsme s dětmi připravili klasicky „Vánoční zpívánky“ a výpravné hudebně taneční představení „Jak se budí princezny“. Tímto bohatým programem stihly děti potěšit nejenom rodiče, babičky, dědečky…, ale také důchodce z obce a děti ze základní a mateřské školy. Všechna vystoupení se dětem mooooc povedla a většina přítomných neskrývala ani slzy dojetí. Všem děkujeme za milou návštěvu a společně vytvořenou předvánoční atmosféru. Krásné a kouzelné Vánoce všem !!!

Vánoční představení | Zonerama.com