+420 581 769 008

telefon do školy

+420 774 807 239

družina v době provozu

+420 775 503 974

telefon do školky

+420 581 701 057

školní jídelna

Základní škola
a Mateřská škola Křenovice

KARNEVAL V MŠ

„Podívejte kamarádi, dneska máme karneval, ten maj všechny děti rády, kdopak by se masek bál“

Paní učitelky z mateřské školky uspořádaly pro své třídy karnevalovou zábavu. Na jeden den se děti z obou tříd proměnily v pohádkové postavy. Třídami doslova hřměla pravá karnevalová nálada. Z venkovních oken se ozýval rej malých čertíků, strašidel, bájných rytířů, krásných princezen, statečných kovbojů, tancujících indiánů, neohrožených pirátů a dalších divotvorných bytostí. Děti v maskách tančily do rytmu diskotéky, popíjelo se “pravé šampaňské“ z Rychlých špuntů a mlsaly se dobroty, kterými byly děti vybaveny z domu od rodičů. Ve třídách také probíhala soutěžní promenáda v maskách. Byla vidět snaha a ochota rodičů, udělat dětem radost a pořídit jim krásné masky. Nejedna maminka usedla k šicímu stroji, aby jí pod rukama vznikl originální kostým pro …, za což všem rodičům moc děkujeme.

Karneval se vydařil a všichni se již těší na další !!!

Karneval v MŠ (zonerama.com)